Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güç Dağılımı

YazarMesaj
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

Güç Dağılımı Empty
MesajKonu: Güç Dağılımı   Güç Dağılımı I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 10:44 pm

Shinigamiler için;
Reiatsu değerleri:
x Normal Shinigami :30
x Öğretmen :35
x Asistan :40
x Teğmen : 45
x Kaptan : 55

x Bunları Hakuda (El ele savaş) Zanjutsu (Kılıç Ustalığı) Houhou (Flash step) Kidou ve Reiatsu olarak dağıtabilirsiniz.

x RPde dengeyi sağlamak için bir görevde yapabileceğiniz şeyler bunlara verdiğiniz değere bağlı.Örneğin benim Kidou'm 0 ise ben Byakuran kullanıp bir canavar öldüremem çünkü gerçekçilik yakalamaya çalışıyoruz.

x Bir karakterin Reiatsu değeri diğerinden 10 fazla ise karşısındakini yavaşlatır 20 ise kıpırtısız bırakabilir 30 ise tamamen devirebilir.
x Houhou bir düşmandan ne kadar kolay kaçmanız için önemlidir veya düşmana aniden yaklaşmak için.
x Kullandığınız Kidouların Bleach evreninde var olması gerekmektedir.
Bknz: Kidou Rehberi

Arrancarlar için;
Reiatsu değerleri:
x Araştırmacı :30
x Menos Grande :35
x Arrancar :40
x Espada :45
x Privaron Espada : 43
x Números :30

x Bunları Cero , Zanjutsu (Kılıç Ustalığı) Sonido (Hız), Hierro(demir beden) ve Reiatsu olarak dağıtabilirsiniz.

x RPde dengeyi sağlamak için bir görevde yapabileceğiniz şeyler bunlara verdiğiniz değere bağlı.Örneğin benim Cero'm 0 ise ben bala(alternatif cero) kullanıp bir canavar öldüremem çünkü gerçekçilik yakalamaya çalışıyoruz.
x Bir karakterin Reiatsu değeri diğerinden 10 fazla ise karşısındakini yavaşlatır 20 ise kıpırtısız bırakabilir 30 ise tamamen devirebilir.
x Sonido bir düşmandan ne kadar kolay kaçmanız için önemlidir veya düşmana aniden yaklaşmak için.

Quincy'ler için;
Reiatsu değerleri:
x Quincy :30
x Eğitmen : 35
x Usta : 45

x Bunları Hirenyaku(flash step) Ok hızı, Ok Atışı ve Gümüş Tüp Kullanımı olarak dağıtabilirsiniz.
RPde dengeyi sağlamak için bir görevde yapabileceğiniz şeyler bunlara verdiğiniz değere bağlıdır.
xHirenyaku bir düşmandan ne kadar kolay kaçmanız için önemlidir veya düşmana aniden yaklaşmak için.
x Ok hızı düşmanı hazırlıksız yakalamak içindir.
x Ok Atışı attığınız okun gücü ile ilgilidir.
x Gümüş Tüp Kullanımı ise gümüş tüplerin kullanımını sağlar.Gümüş Tüp alma seviyesei geldiğinde en az 10 puanınızın olması gerekir.

İnsanlar için;
Reiatsu değerleri:
x Normal insan: 10
x Gücü olan insan :30
x Eğitmen insan : 35
x Usta : 45

x Bunları Güç , Dayanıklılık,Hız, Özel gücü kullanma becerisi ve Reiatsu olarak dağıtabilirsiniz.

x RPde dengeyi sağlamak için bir görevde yapabileceğiniz şeyler bunlara verdiğiniz değere bağlı.Örneğin benim Özel güç kullanma becerim 0 ise ben gücümü kullanıp bir canavar öldüremem çünkü gerçekçilik yakalamaya çalışıyoruz.
x İnsanlarda reiatsu sadece hollowlar tarafından dikkat çeker.İnsanlar reiatsuyla diğerlerini etkileyemez(Ruhları görebilme harici etkileyemez)
x Hız bir düşmandan ne kadar kolay kaçmanız için önemlidir veya düşmana aniden yaklaşmak için.

Mod-Soul için;
Reiatsu değerleri:
x Mod-Soul: 10
x Special Mod-Soul :30
x Araştırmacı Mod-Soul : 35
x Usta Mod-Soul : 45

x Bunları Güç , Dayanıklılık,Hız,Mod-Soul'un gücü ve Reiatsu olarak dağıtabilirsiniz.

x RPde dengeyi sağlamak için bir görevde yapabileceğiniz şeyler bunlara verdiğiniz değere bağlı.Örneğin benim Mod-Soul gücüm 0 ise ben gücümü kullanıp bir canavar öldüremem çünkü gerçekçilik yakalamaya çalışıyoruz.
x Mod-Soullar sahipsiz gezemez.Ancak Usta Mod-Soullar kendi iradelerine sahiptirler.
x Hız bir düşmandan ne kadar kolay kaçmanız için önemlidir veya düşmana aniden yaklaşmak için.
https://bleachrp.forumdizini.com

Güç Dağılımı
1 sayfadaki 1 sayfası