Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)

3 posters
YazarMesaj
Lluvia C. Ruka Dolores
Vaizard
Vaizard

Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Empty
MesajKonu: Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)   Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 8:10 pm

Öhöm ... adım Ezgi xD 17.5 yaşındayım haziranda 18 olacağım tabi bir kazada falan kurban gitmezsem xD
Güneş astrolojisinde ; ikizler , Ay astrolojisinde ; Aslan , Çin astrolojisinde ise ; Maymun burcuyum xD Yükselen burçlarım ; yay , kova , oğlak xD bunlarda gidip geliyor işte ne garip ? neyse xD

Hmm ne desem... Ha lise 3. sınıf öğrencisiyim. 9. sınıfta iki senelik deneyimim vardır. Yani aslında lise son sınıf olmam gerekirdi fakat pişman mıyım ? hmm belki ama kaldığıma pişman değilim. Kalmasaydım herhalde olgunlaşamazdım xD

Normal bir öğrencimiyim ?? Hmm belki evet belki hayır ama tam olarak normal değilim galiba xD normal olmak istiyorum >.<
neyse ... lanet kimya okuyorum.... kimyadan nefret ederim xD okulumdan ve okulumdaki hocalardanda xD klasik öğrenci lafları dimi ? ıh ıh bunlar sadece sözde değil elbette... öhöm neyse oturup size okulumu anlatacak değilim herhalde neden sizi sıkayım ki ?

Hayalim Japonca Öğretmeni olmak veya Tercüman olmak Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Icon_razz Sayısaldan sözele geçiş süper Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Sleep
Zaten sayısala karşı bir ilgim yoktur. İstesem yapar mıyım ? Hm neden yapmayayım insanlar istedikleri her şeyi yapma kabiliyetine sahiptir ama ben sayısalı sevmiyorum >.< aman o kabiliyet eksik kalsın Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Affraid iyiyim ben böyle Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Affraid

Müziği çok severim.Visual Kei fanıyımdır. Hemde mükemmel derecede...Çok
fazla ilgilenirim.

Favorilerim ;
VK;

The GazettE
Alice Nine Sadie gackt miyavi monokuro kinema.... falanda filanda. çok
fazla var cidden.hepsini yazmama gerek yok zaten xD

Jrock-Jpop-Kpop-Krock=
NewS,Kat-tun,aya kamiki,super junior,dbsk,2pm (jaebeom lu hallerini seviyorum xD şuan şarkıları hiç ilgimi çekmiyor.Şarkılarını dinlemeye kalkıyorum , dinliyorum dinliyorum aynı ot gibi. Jaebeom oppa mın sesini arıyorum. Fakat maalesef yok. Hay ben o JYP nin ),2ne1,big bang,1tym,jang woo hyuk,supernova,snsd,ss501,f.t. island (wonbin i özledim ),c.n. blue,davichi,4minute,b2st,mblaq,boa,utada hikaru,all attack around,scandal,yui,jasmine,kalafina.....

genel:
michael jackson,30 seconds to mars,aloha from hell,my chemical romance,the veronicas,kelly clarkson,no doubt,destinys child,good charlotte,black eyed peas,pink,mcfly

ben süper anime-manga-drama ve asya film severimdir...

En sevdiğim animeler ;
Naruto,Bleach,Lovely Complex ,Fairy Tail,Kimi ni Todoke,air gear,claymore,ef a tale of memories,elfen lied,kenshin,rosario to vampire trinity blood,vampire knight(guilty i sevmiyorum xD )........... en sevdiklerim...

dramalar-
One Litre of Tears,Koizora,Nobuta wo produce ,Kurosagi,FullHouse,I am sorry I love you,My Boss My Hero , Hana Kimi [Japon versiyonu],Gokusen Serisi,Zettai Kareshi,Atashinchi no Danshi,Tatta Hitotsu no Koi,Innocent Love,Buzzer Beat,Yukan Club,Rescue[Hani bir kanalda "Kahramanlar" diye bir dizi yayınlanıyordu yaxD Rescue dan ilham alındığını düşünüyorum >.< (rescue-japon draması)]Himitsu no Hanazono,Rookies,Youre Beautiful ,Hi my sweetheart ,High school samurai, Code Blue.. öf unuttum bir kaç tane daha vardı xD neyse...

AsyaFilmleri-
blood the last vampire , time , yuuki , beautiful ,nana(1.si), crows zero serisi

Manglar -
Naruto,Bleach,Fairy Tail,Totally Captivated
http://visualkeifantr.netboarder.com/forum.htm
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)   Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:39 pm

Hg baby~ aynı ben gibisin loo xD
https://bleachrp.forumdizini.com
Lluvia C. Ruka Dolores
Vaizard
Vaizard

MesajKonu: Geri: Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)   Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:54 pm

hoşbulduk ladyy Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Icon_lol
ne güzel işte Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) Affraid
http://visualkeifantr.netboarder.com/forum.htm
Yu-Uki Kajitani

Yu-Uki Kajitani

MesajKonu: Geri: Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)   Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 4:46 am

Visual Kei seviyorsan An Cafe dinle! Çok gaz parçaları var, ama öyle megadeth parçasının gazı gibi değil sevimlimsi.

Öhöm...! Yoo ... (ichigo nun Yo sundan hihi)
1 sayfadaki 1 sayfası