Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saizou Karakter

YazarMesaj
Saizou

Saizou

Saizou Karakter Empty
MesajKonu: Saizou Karakter   Saizou Karakter I_icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2013 8:26 am

Ad-Soyad:Saizou Joi

İstediği Rütbe:Espada 4

Dış Görünüş:Saizou Karakter Brave_10

Tür:Arrancar

Kişilik:Soğuk kanlıdır.Arkadaşlarını çok önemser.İntikamcıdır.Arkadaşlarına bir şey olursa ne olursa olsun itnikam almaya yemin eder vede alır.

Geçmiş:2 yaşında babası öldü.Daha çok küçüktü onu tanımıyordu bile.6 yaşına kadar annesi ile babasız büyüdü.Annesi ona hem babalık hemde annelik yaptı.6 yaşında annesi bir suikaste kurban gitti. Ordan sonra dedesinin yanına yani Saizou Joi nin yanına gitti.Dedesi ile aynı isimleri taşıyorlardı.Dedesi ona bir sürü hikayeler anlatıyordu.Oda dedesine benzemek istedi.Arkadaşlarını koruyan biri...Dedesi 10 yaşında Saizou'yu korurken öldü.
Saizou bir şey yapamamıştı ama çok üzüntü duydu.18 yaşına kadar böyle devam etti ve yemin etti intikamını alacağına...(gerisini örnek rp mde yapcam)

Örnek Rp: 18 yaşında yine tek başına bir doğum günü kutluyordum.Karşımda boş bir sandalye.Dedemin fotoğrafını koydum sandalyeye.Onun içinde 1 mum daha diktim "Dede intikamını alacağım merak etme..."Pastayı kestim.Bir dilimde onun önüne koydum.Pastayı yedikten sonra yatağıma gittim.Yukarı doğru baktım "Dede intikamını alacağım üzülme..."Gözlerimi kapattım ve uyudum.Sabah kalktığımda hemen paltomu giydim .Hava soğuktu.Eldivenlerimide taktım ve yola koyuldum.Dedemin mezarının oraya gittim.Ona baktım.Gözlerim sulandı "Dede niye gittin...Beni niye bıraktın?"Gözyaşlarımı elimin tersi ile sildim.Ardından ellerimi açtım ve dua okumaya başladım.İlerde 3 kişi beni izliyorlardı.Kalktım ve eve gidermiş gibi yapıp onların arkasına dolandım.Oturmuşlardı bir şey konuşuyorlardı.Bir tanesi ayağa kalktı "Bu o çocuk mu?"Diğeride içkisinden bir yudum alarak "Evet o.Kaç yıl önce öldürdüğümüz amcanıın torunu... Hergün buraya geliyor"O anda içimde bir şeyler alevlendi.Hemen yanlarına koştum "Demek onlar sizdiniz...İntikamını alacağım!"Cebimde taşıdığım çakıyı çıkartıp sinirle savurmaya başladım.Birinin boğazını kesmiştim.Gülmekten savuramıyordum bile.Sonradan biri döner bıçağını karnıma sapladı.O benim ölümüm oldu.Dedemin acısını alamamıştım.Bu yüzden büyük bir şey oldu.Her yerim yanmaya başladı.Acıyı hissedebiliyordum.Daha çok sitedim.İstedim ve istedim.En sonunda ben bir hollow olmuştum...Acımı durdurabilen tek şey buydu.Ben bir hollowdum.

Saizou Karakter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saizou Ressurection
» Karakter yaratma
» Karakter yaratma
» Karakter Yaratma
» Karakter Yaratma Kağıdı