Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Garipsenmiş Kişilik

4 posters
YazarMesaj
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

Garipsenmiş Kişilik Empty
MesajKonu: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:33 pm

Hmm...Ben kimmiyim?
Ben kendi halinde bilgisayarından kalkmayan ve ailemin Sayonara Zetsubou Sensei izledikten sonraki deyimiyle "Hikikomori"yim xD.Boyum fazla uzun değil.1.69 civarındayım.Kilomda fazla değil çünkü fazla yemek yemiyorum 39 kiloyum.Annem falan öleceksin yemek ye diyor ama bence çokta önemli değil.Beyaz tenliyim ve sırf yanmamak için bu sene denize bir kere girdim xD.Neyse...Sonra çizim yapıyorum.En sevdiğim karakter çizimleri Bleach ve Katekyo Hİtman Reborn'da var.Şu ana kadar Bleach karakteri olarak çok fazla çizim yapamadım.Sadece varolan bir resmi bakarak çizmiştim.Rukia ve İchigoydu onlarda.Bir tane Allen Walker çizmiştim.Kendi çizimlerim pek güzel değil xD çünkü aklımda fazla bir fikir olmuyor.Genellikle gördüğüm şeyleri çizmeyi daha çok severim.Kimileri kopya çekiyosun desede bir yazıcım yok ve ekranım laptop olduğu için kristal ekran.Yani kopya çekmem imkansız.Sadece duruşlarına bakarak çiziyorum ve bu tam bir kopya sayılmaz.Neyse xD çok konuşuyorum sanki.Birkaç çeviri grubuna üyeyim.Bunlar Shirayuki Fansub.Nimies,AyeShadow,Sosei ve yakında Chocobo Fansub olacak gibi görünüyor.Şu sıralar Soul Eater çeviriyorum..Gece gündüz bilgisayardan kalkmasam sorun olmaz galiba xD.Birden fazla rpg sitem var ve çoğusu anime bazlı.Neyse benden bu kadar.Zamanla beni tanırsınız.Kötü biri diilim xDSonra iyi rp yaptığımı düşünen biriyim ancak hala usta değilim.1 yıla göre iyi diyorlar.Genellikle çoğu sitenin temasını ben yapmış olabilirim.Bazı kişilerin deyimiyle "Rp Kraliçesi" olarak bilinirim Very Happy
https://bleachrp.forumdizini.com
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:37 pm

AHAhahahahahah Very Happy sen rp kraliçesi isen ikizim nedir bilemicem Very Happy rp tanrısı falandır heralde :F
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:39 pm

Kim lan Very Happy ırmakmı Very Happy geribaş o msne bile girmio *-*
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:42 pm

bu rplerinin öküz ötesi mükemmelikte olmadığını göstermez *-* tapıyorum onun [ve tabii ki melih-sama'nın] rplerine *-*
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:43 pm

Melihe bişey diyemem ama ırmak kısa yazıo beya *-* ben fazla tapmıyorum.Böle ahım şahım bi rp yazdığını da hiç görmedim Very Happy
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:50 pm

peh peh... inan bana süper rpler yazıyor *-* bleachtekileri sayma.. onlar iki satırlık şeylerdi Very Happy
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:53 pm

xD eet Very Happy normal rplerini biliom lan xD
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 1:22 am

Nerden biliyon lanxD Seninle kastığım rpleri toplasan bir paragraf etmezxD oda benim ilk rpmdeydi zatixD

desu note: İkiz; her yerde ikiziz, eşitiz diyoruz ama bir rp işinde bunu benimsemiyorsun... Lan diğer sitede kaç kişi rp kasmak istedi seninle, sırf bizim anlaşmalı rplerimizin ilk iki üç tanesini okuyarak?[dramalarda,odanda sarkanları unutmadım hala Neutral ]
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 2:13 pm

görüşcez Very Happy görcez xD
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 5:12 pm

ikiz derinlere inme len :F kız sadece yanağımdan öptü -.-"
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:24 pm

@melo

Görüşücez olum xD onaylada sen bi beni...>.<"

@ikizim

Kızın niyeti başkaydı ama-.-"... Peh, birde sarkmıyor diyordun. GördükxD
Pheles Min. de'Aurellia

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:09 pm

Melodi n'berxD
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Garipsenmiş Kişilik   Garipsenmiş Kişilik I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:09 pm

İiidir ikiz *-* kandaaa *-*

Garipsenmiş Kişilik
1 sayfadaki 1 sayfası