Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna

+2
Aya Estella O'fieme
Ishikawa Ageha
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Empty
MesajKonu: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:20 pm

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 29gkaki

~

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 1zed0yg

İsminiz ?
Ishikawa Ageha

Lakapları & kullanmak istediği isimler ?
Yuki Onna & Hime-chan

Yaş ?
22

~

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 2lucgtu

Doğduğu Yer ?
Osaka / Hueco Mundo

Annen ?
Tanınmıyor, terk etti.

Baban ?
Tanınmıyor, terk etti.

Kardeş ?
Dünyadayken bir tane vardı. Onun yüzünden soul society'e geçemedi ve sonunda ruhu kendi kendini kemirip onu Hueco Mundo'ya attı.

~

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 2n9ccoo

Göz Rengi ?
Mor&Mavi

Göz Şekli ?
İnsanı içine çeken,iri badem şeklinde gözler. Uzun kirpikler.

Saç Rengi ?
Mor

Saç Şekili ?
Asla düzgün bir şekil almayan, uzun, insanda dokunmağı isteği uyandıracak kadar ipeksi ve evrendeki en güzel kokudan bile daha güzel kokacak kadar doğal.

En İyi Özelliği ?
Shin-sama hariç hiç kimseye duygularını göstermemesi.

En Kötü Özelliği ?
Sulu gözlü olması.

Fiziksel Stili
Mor ipeksi saçları, aynı renkteki büyük gözlerine mucizevi bir uyum sağlar. Teni, bir meleğin kanadı kadar yumuşak, bir bebeğinki kadar pürüzsüz ve bir anneninki kadar güzel kokuludur. İnsanı kendine çeken gülümsemesi, görenleri büyüler.

Kişisel Özellikleri
Arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde ele avuca sığmayan, ölümünü sevdiklerinin acısına yeğleyen, ne yapacağı önceden hiçbir şekilde tahmin edilemeyen bir kızdır. Gülüp eğlenirken bir anda pesimiste, pesimistten mazoşiste, oradan da sadiste geçiş yapabilir. Bu yüzden insanlar onunla konuşma riskini pek almak istemeseler de cesaretini toplayabilenlere asla kıyamaz Ageha. Ne yaparsa, ya kendine ya da düşmanlarına yapar. İnsanların yanında ağlamaktan hiç hoşlanmaz. Bu yüzden bir sulugöz olması ona pahalıya patlamaktadır. Değer verdiği birinin ona kızması/bağırması anında gözlerinin dolmasına neden olur. Böyle durumlarda ustaca ortamı terk eder.

Geçmiş ?
Gözlerini açtığında kendini bulduğu karanlık, ruhunun sürüklendiği bataklığın yanında güneşli bir günden daha aydınlıktı. Ruhundaki tüm güzel duygular, bir anda saklambaç oynamaya başlamış ve kazanan taraf olmuşlardı. Ageha ise bu keşmekeş arasında hayatta kalmaya çalışan bir yabancı gibiydi. Kendine hem çok yakın, hem de bir o kadar uzaktı. Ruhunu bulmaya çabalıyor, ama her seferinde bir başka bataklığa giriyordu. Ve o, istemsizce türdeş olduğu hollowları yiyerek kendini besliyor, ruhunu aramak için daha da güç kazanıyordu.

Gecelerin günü kovalayamadan kazandığı dolunay, Ageha'nın ifadesiz, ama bir o kadar da anlamlı yüzünü aydınlatıyor, bir hollow avladıktan sonra yüzünü ona çevirerek bilmediği, tanıımadığı birinden yardım diliyordu ruhunu bulmak için. Güçlendikçe garip bir biçimde şekli değişiyor, daha çok insana benziyordu. Ama tam kalbinin üstündeki yuvarlak boşluk, ona her seferinde bir ruhu olmadığını hatırlatıyordu. Ve bunu hatırladığı her an, ruhunu her kim çaldıysa ona en ağırlarını seçmeye dikkat ederek küfrediyordu.

Ruhsuzluğu az da olsa aşina olduğu duygular arasında onu oyuncak edinmişti kendine. Ona sahte kahkahalar atmasını öğretmişti geceler. Her ne kadar gerçekçi olsa da bu sesler bütünü, ruhunu yakalayamıyordu Ageha. Menosları yiyerek geçirdiği geceler onda garip bir güç kaynağı olmuştu. Vücut şekli değişiyor, o kocaman menoslardan, daha küçük ama bir o kadar da daha güçlü bir hâl alıyordu.

Yine umutsuzlukla dolunayın gözetimi altında bir hollowu yerken, hiç tanımadığı ve uzun süre önce yardım etmesini dilediği o adam geldi ve ruhunu aramaya karşılık olarak onun için savaşmasını önerdi. Ageha gözlerini dolunaydan ayırıp adamın yumuşak, ama bir o kadar da güçlü çehresini inceledi. Yaptığı tek şey savaşmak idi zaten; neden bunu reddetmeliydi ki?

Adamın ona uzattığı o sıcacık eli tuttu ve ayağa kalktı. Gözleri ilk defa sönük bir ifade ile değil, umut ile parıldayan bakışlarla gözlemliyordu geceyi. Ruhuna bu kadar yaklaştığını daha önce hiç hissetmemişti artık olmayan kalbinde...

Sevdikleri

Shin-sama *-*

Hueco Mundo

Dolunay
Soğuk

Sevmedikleri

Güneş

Sıcak

Shinigamiler

Hayalleri
Ruhunu bulup, Shin-sama'ya layık biri olmak.

~

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Nr0pdw

Türü ?
Arrancar

Seviyesi ?
5. Espada

~
Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 11ue1k8

İki sevgiliyi odalarında 'birlikte uyumak' üzere yalnız bırakmak ne kadar doğru bilmiyorum, ama içgüdülerim Keiko ve Shiki'nin kendi kararlarını verecek kadar büyüdüklerini hatırlatıyor bana. Tamam, belki bir nebze de olsa belki ikizime karışabilirim ama Shiki hakkında aynı şey mümkün değil, ve bu sefer başka bir seçenek yok. Beynimin haşaralar tarafından basılması işini sonraya erteleyerek odama çekildim.

XVI. Louis tarzı dizayn edilmiş odamın fresklerle kaplanmış duvarının karşısındaki aynanın varaklı çerçevesini dikkatlice tuttum. Çerçeveyi sağa doğru iterken durdum ve aynadaki yabancıya baktım. Karşımda yaşının çok üstünde gösteren bir kadın duruyordu. Olgun ve bezgindi. Heh, ironik. Sonuçta biz vampirler yaşımızı belli etmeyiz. 3 yüzyıl geçirmemiz size 3 yıl gibi gelir. Genciz, güzeliz lafı bizim için kat'iyen geçersizdir. Zira yaşlı olsak bile güzeliz.

Başımı iki yana sallayarak bu saçma ve gereksiz düşüncelerden kurtuldum. Aynadaki yabancıyla -tekrar- karşı karşıya gelince ister istemez elim aynadaki yansımama ilişti. Yorgun gözlerimin altında gezdirdim parmaklarımı, soğuk aynada. İçim ürperiyordu 'o'na bakarken. Bu gerçekten ben miyim diye soruyordum. Evet biliyorum. Ağzı, burnu, kaşları, gözleri, saçları, omuzları, vücudu ile bendim karşımdaki. Ama gözlerinin içindeki belirsizlik. Ordaki kişi ben olamam. Ben her zaman kendinden emin ve kuşkuya yer bırakmayan bakışlara sahiptim. 'O'nun gibi titrek gözler bana uymuyor. Hayır, beni tanımlamıyor o bakışlar. Ayna... Ayna yalan söylüyor.

Sinirlenip komidinin üstünden aldığım demir hançeri yüzümün yansıdığı yere saplıyorum. Yere düşen parçalar sinirimin bir meyvesi olarak adlandırılmaktan başka bir işe yaramıyor. Gözüm kırık aynanın parçalarına kaydı yine. O boş ifade gitmiş, yerine gerektiğinde polyanna'yı gerektiğinde ise kötü üvey anne'yi oynayan 'eski ben' gelmişti. Yüzümdeki ifadeleri görünmez bir süpürge alıp götürürken ciddiyet takınmıştım. Kırılması umrumda olmayan aynanın çerçevesini tutup asi bir tavırla kenara fırlatırken, aynadan bir eser kalmadığını fısıldıyordu -bazen gayet sinir bozucu olabilen- iç sesim bana.

Aynanın arkasında duran içki koleksiyonuma ulaşmanın her seferinde bana bir aynaya mâl olup olmayacağını düşünürken 79 yapımı bir içkiyi elime almış, kadehe dolduruyordum. Boş bir gölge misali, elimdeki kadehle yatağıma doğru ilerlerken kendimden irenmiştim. Çok yakında selülitlerim oluşacak, ve moralimi alt üst edecek bu olay karşısında kendimden vazgeçtim bir alkolik olacaktım. Pekala, şu anda bu senaryoya içten içe inandığım söylenemez ama eninde sonunda bu gerçekleşecek.

İnsomniam sağolsun, büyük ihtimalle uyuduktan en fazla 4 saat sonra uyanacağım. Bu yüzden geç geç yatma gibi bir problemin yok, ama okula delirtici bir sessizlik hakimken uyanık olmak gerçekten can sıkıcı bir şey. Saatlerce okulun içinde güneşten kat'iyetle kaçınarak dolaşmak, çok sıkıcı ve yorucu. Peki biliyorum bu garip istek ama keşke ikizimin de uykusuzluk hastalığı olsaydı, birlikte takılırdık en azından. Ah tamam tamam, geri alıyorum. İkizimin hasta olmasını istemiyorum. Yani, tam bir hastalık sayılmaz ve vampirlerde görülen ender rahatsızlıklardandır ama bu, can sıkıcılık katsayısını artırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Çeyreğine kadar içki dolu kadehi dudaklarıma götürüyorum. Aklım ayrı alemlerde dolaşırken kadehi, içki dudaklarımı ıslatacak kadar kaldırıyorum. Ardından bir anda içimi basan o garip duygu tüm kadehi kafama dikmeme ve hemen ardından yere atıp yüzümü ekşitmeme neden oluyor. Pekala, odamı her zaman dağıttığımın farkındayım ama bugün biraz abarttım gibi sanki. Ah, ne fark eder. Benden başka kimse girmiyor zaten. Dağınık olsa ne olur?

Başımı yastığa doğru atıp tüm gün[veya gece.. her neyse işte] taşıdığım vücudumun ağırlığını yatağa yüklüyorum. Ayakkabılarımı birbirlerinden yardım alarak çıakrttıktan sonra odanın rasgele bir yerine fırlatıyorum. Gözlerimi kapatıp, sabahın bir köründe acı bir baş ağrısıyla açmak için uykuya dalmaya çalışıyorum. Ama ne hacet? Sanki bugünki olaylar isteklerime tezat işlemeye yemin etmiş gibi uykum da intihar ediyor.

Saymaya çalışacağım koyunlar küçükken çok korktuğum o korku filmi kahramanı tarafından katledilmiş. Ağlayan çobanı liğme liğme edip çitin öbür tarafına atacağım parçaları mı saysam diye düşünürken saatin sesleri ilişiyor beynime. Tik-tak. Tik-tak. Tik-tak. Yatağımın hemen altına 'kaçmış' olan topuklu ayakkabıyı alıp sesin geldiği yöne fırlatıyorum. Elbet, ateşin gücünü kullanabilirim ama oda parfümümün yanık kokusuyla pek iyi ilişkiler içinde olduğunu sanmıyorum. Eh, bu riski göze almak da pek işime gelmiyor açıkçası. Saati ıskalayıp bir fotoğraf çerçevesine çarpan topuklu ayakkabım, etki-tepki mekanizması sayesinde geri dönüp saatin de icabına bakıyor. Ama beni asıl ilgilendiren şey zembeleğine kadar parçalanmış olan saat değil camı kırılmış olan çerçeve. Tamam çerçeve de değil, içindeki fotoğraf. Her neyse... Kendime reddetme şansı bırakmadan hemen yataktan kalkıyorum. Üstündeki cam kırıkları yüzünden görüntüsü bozulan fotoğrafa kötü bir şeymiş gibi bakıyorum bir süre. Ardından kaynayan bir suya elimi uzatırmış gibi alıyorum çerçeveyi rafın yüzeyinden. Birden çerçevenin arkasını çevirip içindeki fotoğrafı alıyor ve dört parçaya bölüyorum. Fotoğraf parçaları elimde, yatağıma dönüyorum.

Rahat etmeyen vicdanım ellerimin hızlı bir şekilde fotoğrafı düzgün sıraya koymaya zorluyor. 'Annem', 'babam', ikizim ve ben... 'Mutlu Aile Tablosu!' Güzel bir yalan. Bir şey dememe gerek duymayan ateş gelip elimdeki fotoğraf kalıntılarını yakıyor. 'Anımız' küllere dönüşüp odanın içine savrulurken ben yorganımı başıma kadar çekip gözlerimi sımsıkı kapatıyorum. İlk defa bu kadar 'uykuya dalmaya' ihtiyacım var. Ve bu sefer bu gereksinimi ne hastalığım, ne de gözlerimden akan sinirli gözyaşlarıyla ıslanan yastığım engelleyebilecek. Ve sonunda, huzursuz da olsa bir uykuya dalıyorum. Sözde ailemin olmadığı, dilediğimi var edip, dilediğimi yok edebildiğim kendi dünyama giriyorum. Evet, burası huzurlu. Burası, güzel. Ve yine burası mutlu. Çünkü burası 'benim'. İnsanların bana biçtiği kaftanlara girmek için çaba harcamadığım tek yer çünkü burası. Ve burayı 'da' elimden almalarına izin vermeyeceğim. Asla!

~

Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:20 pm

~ İlişkinin De Türü Mü Olurmuş Demeyin ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Tamaki1
Aya Estella O\'fieme
Bana onun için özel olduğumu her daim hissettiren, kendimi değerli hissetmemi sağlayan 3 kişiden biri. Onun yanındayken çok daha rahatım ve içimi garip bir duygu sarıyor. Mutluluk, sevinç dedikleri bu olsa gerek. Neden o güzel yüzünü maskeler ardında saklayıp, bizleri ondan mahrum bırakıyor anlamıyorum ama eminim ki geçerli bir sebebi vardır. Onun yanında hafif de olsa içten bir gülümseme yakalayabiliyorum. Her zaman attığım o sahte kahkahalar değil, içten kıkırdamalar süslüyor konuşmalarımızı. Sanki ikimiz birlikteyken hiç bir şey bizi üzemez, bize zarar veremez gibi geliyor. Bir çok konuda birbirimizi tamamlıyoruz. Bir elmanın iki yarısı derler ya, biz de öyleyiz işte...

[Suç Ortakları]

[Yakın]

[Değer Verdiklerim]
Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 27
Akira Katsurou
O, benim anlaşabildiğim nadir insanlardan biri. Onun yanında huzur buluyor, onun yanında kendimi yabancı gibi hissetmiyorum. O benim en iyi arkadaşlarımdan biri. Ruhumu bulamadığımı söylediğimde diğer çoğu hollowun aksine o bana gülmedi. Belki de bu yüzden ona kendimden daha çok güveniyorum. Arkamı kollayacağından her zaman emin olduğum biri. Onun gibi bir dosta sahip olduğum için şanslıyım. Hayır, şanslıdan çok daha ötesi...

[Kanımın Isınık Oldukları ]

[Sıradan ]
Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Hei01-1
Shin Munenori
Onunla ne arkadaş olabilirim ne de düşman. Türlerimiz birbirinize taban tabana zıt olmasına rağmen, bir o kadar da aynı. Vaizar türüne göre öldürülmesi gerekilen bir türüz. Neden? Bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey varsa; beni öldüren kişinin aptal shinigamilerden biri değil, bir vaizard olacağıdır. Kim bilir belki de Shin-san öldürür beni. Ah her neyse... Onu tanımıyorum. Sadece simasını gördüm ve bir analiz yapamam. Adını duyunca ne içimde tiksinti, ne de rahatlama oluşuyor.

[Göz Aşinalığı Olanlar]

[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

[color=#8f0912][İşe yaramazlar]

[Rakipler]

[Hoşlanmadığım]

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Kalbimin Daimi Sahibi]

[Hım..Tatlı...]

[Mazideki Hatalarım]

[Kullanılmışlar...]

[Karşılıklı]

[Kalbimin Deli Gibi Çarpmasına Neden Olan]

Eklenmek için;
Ad Soyad:
Icon:
Kurgu:
Benim Hakkımdaki Düşünceleriniz:

En son Ishikawa Ageha tarafından Salı Şub. 23, 2010 8:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:34 pm

Ekle beni, ekle beni*-* -meeh, şu lanet lejant olayına hiç mi hiç girmeyelim lütfen.. En kısa zamanda açıyorum^o^-
Akira Katsurou
Séptimo Espada
Séptimo Espada
Akira Katsurou

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:36 pm

Ad Soyad: Akira Katsurou
Icon:
Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 27Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 18Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 37
Kurgu: Sana bırakıyorum...
Benim Hakkımdaki Düşünceleriniz:İkimizde Espadayız. Seni biraz tanıyorum. Hatta Akira'nın deyimiyle %90 gibi bir güvenim var sana. Büyük ihtimalle senin de aynı şekilde olduğunu düşünüyorum. Bir zamanlar seni sevmiştim ama bunu asla söylemedim ya da belli etmedim.
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:40 pm

Benide ekle yerimi biliyorsun her halükarda
https://bleachrp.forumdizini.com
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 7:53 pm

icon ver bibeh... ayrıca şu lanet formu doldur -.-
Akira-kun seni ekledim desu *-*
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 8:09 pm

Ad Soyad:Takasu Yui
Icon:Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna 10-4
Kurgu:Dünya'ya ilk indiğinizde bende oradaydım.O gün reiatsumu salmıştım.Bunun nedeni birazda sizin tedbir almanızı ve insanlara saldırmamanızı sağlamaktı.İşe yaramış olmalı.O gün hiçbiriniz dünyaya gelememişti.Benden korkuyor olabilirsin.Sonuçta ben Aizen kadar varım *-*
Benim Hakkımdaki Düşünceleriniz:Küçük bir kız.Arrancar olmamasını isterdim ancak yapacak birşey yok.Arrancarsa eninde sonunda düşmanım olarak karşıma çıkacak demektir
kendimi salak gibi hissediyorm bu saçma formu dldurduğum için -_-
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 8:15 pm

Ad Soyad: Aya Estella O'fieme

Icon:Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Tamaki-kousaka-139572 (düzdün bir icon bulsaydım dişimi kırardım, emin ol ikiz -.-")

Kurgu: Nihilist maskemi yüzümden indirdiğim nadir kişilerden olduğunu biliyorsun.. Fakat bunun nedeni; kişiliğinin ile hal ve hareketlerinin haricinde destekleyici, her zaman yanımda olan ve hayata karşı olan güvensizliğimi kırıp benliğimi sana açman.. Diğerleri gibi yorumlamaman beni, her zaman dinleyip düşüncelerime, hayallerime yoldaş olman.. En önemlisi ise, benim bile maskeli olduğum küçük, kaygı ve umutsuzluk yüklü dünyamda daima kendin olman ve etrafımda olduğunda her zaman ışık saçmandır bana...

Benim Hakkımdaki Düşünceleriniz: Sana ne desem azv.v Harikasın, tatlısın, tam yemeliksin, zekisin vs vs vs....xD
Shin Munenori
Vaizard
Vaizard
Shin Munenori

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 8:44 pm

Ad Soyad: Shin Munenori
Icon: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna Hei01-1
Kurgu: -
Benim Hakkımdaki Düşünceleriniz: - ( Tamamen bıraktım sana *.* Ne istiyorsan düşündürt.)
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 8:56 pm

Ekledim hepinizi desu *-*
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:06 pm

Ben yokum farkettinmi -_-
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:20 pm

sana dedim fark ettin mi? -_- formu dolduuur
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:21 pm

YOLLADIM ZATEN 3-4 MESAJ ÜSTE BAKARSAN GÖRÜRSÜN
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:21 pm

Seni düşmanlara eklemeye kıyamamış melodixD
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:31 pm

Lİlililil insan haber verir Very Happy ekliyorum şinci *-*
Aya Estella O'fieme
Nona Espada
Nona Espada
Aya Estella O'fieme

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:48 pm

Uuuu*-* Güzel olmuş ikiz... :yattaa: ^o^
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:51 pm

Bir 5.Espadaya göre aşırı cürretkarsın çocuk.Ancak eğer karşılaşırsak gücümün gerçek sınırlarını görmene belki izin verebilirim
Shin Munenori
Vaizard
Vaizard
Shin Munenori

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:52 pm

Özge'nin arkasındayım.Benimle dövüşmelisin Meloo d:
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:52 pm

Ahahaha Very Happy seninlede dövüşmekten çekinmem
Akira Katsurou
Séptimo Espada
Séptimo Espada
Akira Katsurou

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:53 pm

Ben de varım. #7 olabilirim ama dövüşe açım xD
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:54 pm

Hepiniz de gelseniz umrumda değil.Yakında siz tüm arrancarların kökünü kazıyacağız.İki kaptan bile siz adi arrancarları öldürmek için yeterlidir.
Shin Munenori
Vaizard
Vaizard
Shin Munenori

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:55 pm

Takasu Yui demiş ki:
Ahahaha Very Happy seninlede dövüşmekten çekinmem

Aramızdaki tek fark 10 puan fazlalık yevrum.Reiatsum ile uçururum seni affraid uhha xF
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:56 pm

Ahaha Wink Unutma bunun için ilk önce bana erişebilmen lazım.Neyse planımı siz arrancarlara açıklamayıda düşünmüyorum zaten
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:56 pm

Hah! Sadece iki kaptan ile bunca espada'yı yenmen imkansız! He tabi Admin No Jutsu yaparsan bilemicem v.v
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna   Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 10:57 pm

Ahhahaa Very Happy Admin No Jutsu fazla işe yaramaz.Emin olabilirsin bir planım var

Ishikawa Ageha ~ Yuki Onna
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ishikawa Ageha
» Ishikawa Ageha ~ Eversor Glacies
» Haruno Yuki
» Haruno Yuki
» Haruno Yuki ~ Kuroneko