Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lluvia C. Ruka Dolores

2 posters
YazarMesaj
Lluvia C. Ruka Dolores
Vaizard
Vaizard

Lluvia C. Ruka Dolores Empty
MesajKonu: Lluvia C. Ruka Dolores   Lluvia C. Ruka Dolores I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:29 pm

Ad-Soyad:Lluvia Chihiro Ruka Dolores
İstediği Rütbe:Vaizard
Dış Görünüş:Uzun pembe saçları vardır.Gözleri mavidir.Maskesi ejdarha kafa tası gibidir.
Tür:Shinigami
Kişilik:Lluvia değişken bir yapıya sahiptir.Çabuk sinirlenebilir ve aniden yumuşayabilir. Huysuzdur ama bu durumdan oldukça hoşnuttur.Biraz feministtir. İstediklerini yapar. Ondan bir şey istedildiğinde o şeyi yapmak istemiyorsa yapmaz. Sanatçı ruhludur. Sessiz görünür ama aslında sessiz değildir. Ona nasıl davranılıyorsa , oda öyle karşılık verir. Ayna gibidir. Her gittiği ortama ayak uydurabilir. Canı istediği takdirde herşeyi mükemmel bir şekilde yapar. Üşengeçtir. Ne kadar uyursa uyusun kendini rahatsız hisseder . Bir yerlerde gezip tozmadığı veya hollowlar ortada yokken bile dinlenmek bilmez. Genelde onu tanımayanlar çok soğuk bulurlar. Aslında kendileri soğuk davrandığında Lluvia da öyle davranır. Biraz çekingendir. Naziktir. Ama bazen ise değildir. Kişisine göre...

Bir şeyi anlamadığında ve o şeye sinirlendiğinde [bağırıp çağırmadığı zamanlar] moron gibi bakar.Şarkı söylemeyi sever.Elbette banyoda (= . Aynı anda birden fazla şey düşünebilir.Çoğu zaman şizofren olduğunu düşünüyor. Tabi bu kesin bir şey değil. Tam çizgide durduğu söylenebilir.[Şizofren olmak ile olmamak arasındaki görünmeyen çizgi işte xD ]

Geçmiş:

Geçmişimi pek hatırlamam.Garip biliyorum umursamadığım olayları unutma gibi bir huyum var.Aslında bazen "ben bunu yaşamıştım" diyorum ama aslında yaşamamış oluyorum. Öyle düşünüyorum ki o olan şey uçup gidiyor kafamdan.Elbette unutmadığım anılarımda var.

Uzun zaman önce doğdum. Tarihini hatırlamıyorum.Belki seireitei de bilen vardır. Fakat söyleyecek kadar cesaretli olduklarını sanmıyorum. Çünkü bir defasında sormuştum ve "saçmalayamayın öyle bir şey olmaz" diye bir tepki vermiştim. Büyük bir tepkiydi. Zanpaktou mu salacak kadar hem de.

Uyandığımda shinigami olmuştum ve bu durum çok garipti. O zaman ki duygularımı hatırlıyorum da...
Ah şey sanırım hatırlamıyorum.Bu çok önemliydi ama nedense kafamda tutamamışım işte.

İçimde bir hollow un olduğunu sinirlendiğimde farkettim. Gerçekten nasıl böyle olduğunuda hatırlamıyorum. Galiba bunun üzerine çok fazla düşündüm. Bu durum beni yakında gerçekten delirtecek. Fakat bunca yıl -kaç yıl olduğunu bilmiyorum- bu şey içimdeydi. Bir şey var aklımda doğru olduğunu umduğum. Hollow umu farkettiğim zamanla ilgili. Sinirle bayılmıştım - sanırım - , karşımda bir adam dikiliyor ve beni izliyordu. O zaman aklımdan geçenleri hatırlarken bile şaşıyorum doğrusu. Ona alışmamı o sağlamıştı. Fakat pek bir şey hatırlamıyorum. Bazen "acaba bana bir şey mi yaptılar" diye düşünmeden edemiyorum. Fakat o sırada hollow um " ben yaptım" diyordu. Dalga geçtiğini biliyordum ama içten içe ona inanmak istiyordum.

Ailemi hatırlamıyorum. Belki hiç ailem olmamıştır diye düşünüyorum ama beni yaratmadılar ya ? Belki de yaratmışlardır. Fakat beni yaratmışlarsa çok kötü kızgınım onlara çünkü yarım yaratılmışım.

Bir çok shinigami ile flört ettim (olmayanlarla da) ama hepsi uçuk kafalılardı. Ya da ben öyleydim her neyse. Erkeksiz bir yaşam daha iyi. yare yare Lluvia C. Ruka Dolores Sleep

Örnek Rp:
Spoiler:

Şey uyarmak istiyorum ^^' rp biraz uzun ^^'
http://visualkeifantr.netboarder.com/forum.htm
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

Lluvia C. Ruka Dolores Empty
MesajKonu: Geri: Lluvia C. Ruka Dolores   Lluvia C. Ruka Dolores I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 11:18 pm

Onaylandı!Bu arada Miyavi Fanısın seni ekliyorum Msnime *-* KİLİT!
https://bleachrp.forumdizini.com

Lluvia C. Ruka Dolores
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lluvia C. Ruka Dolores