Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biraz Visual Kei Biraz Miyavi

3 posters
YazarMesaj
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

Biraz Visual Kei Biraz Miyavi Empty
MesajKonu: Biraz Visual Kei Biraz Miyavi   Biraz Visual Kei Biraz Miyavi I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 3:04 pm

Bu benim için çok zordu.Birinci nedeni göz kalemimin ucunu açmak için kalemtraşı bulamadığım için gözlerimdeki o sivriliği vermek çok zor oldu.ikincisi dövmelerimi şimdi yaptım.Ben hiçbir zaman dövmeciye gitmedim yada dövmeye para vermedim.Hep kendim yaptım.Geçici ancak 2-3 ay kalıyor.Çokta kolay isteyen herkese nasıl yapıldığını anlatabilirim.
İkincisi benim 3 piercingim vardı.Biri kaşımda,biri burnumda diğeride dudağımdaydı.Ancak okul zamanlarını bilirsiniz hocalar piercinginizi çıkartmak için arkanızdan koşturur.Bende hocayla kavga ettim ancak yinede piercinglerim çıkarttırıldı.Şimdi ise müdür değişti felan ii adam sevdim tarzımıda bilio fazla bişey dmedi kanka oldum lan müdürle Very Happy gittim dudağıma tekrardan piercing taktırdım.Eskisi kadar hoş değil ama çokta ilgi çekmiyor.Yazın uçları ok olan piercinglerimle döneceğim Twisted Evil
Üçüncüsü ise kostüm işi zordu.Lanet olasıca annem çoğu miyavi kostümümü yıkamaya atmış (hergün giyerim lan xD)Bu yüzden Family Guy tişörtü giydim mal gibi Very Happy Yinede hoştu.
Ve son olarak piercingimin gerçek olduğuna inanmayan bir kaç kişi için dudağımın iç kısmınıda çektim Very Happy artık inanırlar herhalde.Canım acıo bi hafta falan oldu takalı ama acısı geçmedi Very Happy
Biraz Visual Kei Biraz Miyavi IMG000108
Biraz Visual Kei Biraz Miyavi IMG000109
Biraz Visual Kei Biraz Miyavi IMG000110
Resimlerin karanlık olmasının nedeni az önce eve misafir geldi bende fto çekiodum.Odaya geçtim ışıkları açmadım xD
yağmurlu burası okullarda tatildi Very Happy Sonra...Alın bakın işte gerçekmi değilmi güzelmi dğeilmi eleştirelim Very Happy saçlarım çok kötü oldu ya Very Happy

En son Miyavi tarafından Perş. Şub. 25, 2010 9:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://bleachrp.forumdizini.com
Ishikawa Ageha
Quinto Espada
Quinto Espada
Ishikawa Ageha

MesajKonu: Geri: Biraz Visual Kei Biraz Miyavi   Biraz Visual Kei Biraz Miyavi I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 4:55 pm

Miyavi çoğu resminde kız gibi çıkıyor. Bu yüzden sevmiyorum ya onu... Her neyse Family Guy ve saçlar dışında güzel olmuş.
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Biraz Visual Kei Biraz Miyavi   Biraz Visual Kei Biraz Miyavi I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 4:55 pm

Arigatou *-* Ama miyavinin erkeksi resimleride var.En azından bende Shou dan iyi görünüyor.Rukide bazı resimlerde çok tipsiz burnu felan Very Happy
Shin Munenori
Vaizard
Vaizard
Shin Munenori

MesajKonu: Geri: Biraz Visual Kei Biraz Miyavi   Biraz Visual Kei Biraz Miyavi I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 5:48 pm

Gözlerin güzel olmuş.Saçlarında güzel dert etme xD

Şu dövme yönteminide öğrenmek istiyorum.Her ay oraya para vermek zor oluyor o.O
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

MesajKonu: Geri: Biraz Visual Kei Biraz Miyavi   Biraz Visual Kei Biraz Miyavi I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 5:52 pm

Biraz Visual Kei Biraz Miyavi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» --Miyavi--