Bleach Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Rpg

Bleach'e Hazır Mısınız?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O)

2 posters
YazarMesaj
Yu-Uki Kajitani

Yu-Uki Kajitani

Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O) Empty
MesajKonu: Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O)   Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 2:17 am

Adım Aran, sabah akşam bilgisayar başındayım işte. Ice Tea, cips, pizza şeklinde yaşıyorum. Boyum kısa ama kaç bilmiyorum, kısa ama kısa. Sıskayım da, 38 kiloydum en son. Cips diyeti hell yeah. İşte ne diyim, Punk, Jrock, Jcore falan dinliyorum. Skatepunk, hell yeah. İşte Billy Talent falan. Sonra AC/DC hastasıyım. Annemle yaşıyorum, bir tane köpek var bücürük böyle. 6 yaşında kendisi, yaşlandı. American Cocker ama ayağında googledaki resimler kadar tüy yok. Hmm. Ne diyebilirim ki, lays yiyorum genelde iyidir. Ice Tea diyince de lipton gelir zaten akla. Öyle işte pek de muhteşem bir hayatım yok, bla ve bla. Hoşgeldim sanırım.
SteamHive
Admin
Admin
SteamHive

Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O) Empty
MesajKonu: Geri: Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O)   Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O) I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 2:35 pm

Hoşgeldin Very Happy
https://bleachrp.forumdizini.com

Uu yea (Bu konunun başlığı 10 ve 225 karakter içinde olması gerek yazıyor o.O)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saizou Karakter
» Karakter yaratma
» Karakter yaratma
» Karakter Yaratma